AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  GaleriGaleri  SSSSSS  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Üye ListesiÜye Listesi  Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları  Giriş yap  

- Kayıt Anlaşması


Forumun hizmet kuralları

Bu forumun yöneticileri ve moderatörleri her ne kadar itiraz edilebilecek her türlü materyalı mümkün olduğu kadar kısa sürede siteden kaldıracak da olsa, bütün mesajların incelenmesi mümkün olmamaktadır. Bu durumda siz buraya gönderilen her mesajın, onu gönderen kullanıcının görüşlerini yansıttığını, moderatörlerin, adminlerin ya da webmasterların (kendilerine ait mesajlar dışında) sorumlu tutulamıyacağını peşinen kabul etmiş bulunuyorsunuz.

Bu forum sistemi, bazı bilgileri bilgisayarınızda saklamak için cookie'leri kullanmaktadır. Girdiğiniz özel bilgilerin hiçbiri bu cookie'lerde bulunmamaktadır, bunların tek amacı forumda daha rahat bir gezinti yapabilmenizdir. E-posta adresiniz sadece kaydınızı onaylamak ve şifrenizi yollamak içindir (Ve unuttuğunuz zaman şifrenizi yeniden yolluyor)

-Aşağılayıcı, müstehcen, kaba, iftira niteliğinde, nefret dolu, tehdit edici, sekse yönelik ya da kanunlarla çelişecek içerikler yasaktır.
-yasaya aykırı pratikler yasak;
-başka bir sitenin haberlerini yayıyorsanız, bu site bunu kabul etmeldir. Bu sitenin yöneticilerin yaptıkları işlere saygı duymak için sitenin adressini yazın !
-mesajları sadece bir kere yollayın.Yoksa tatsız oluyor!
-Yazım yanlışlarına ve gramer'e dikkat edin.SMS stillini tavsiye etmiyoruz!

Bunları dikkate almamanız durumunda hemen ve süresizce siteden uzaklaştırılırsınız (ve servis sağlayıcınız da haberdar edilir). Her mesajın IP adresi bunları engellemek için kaydedilmektedir. Bu forumun moderatörleri, adminleri ya da webmasterının, kendi iradeleri doğrultusuna herhangi bir başlığı silme, taşıma, kilitleme yetkisi olduğunu kabul ediyorsunuz. Bir kullanıcı olarak her girdiğiniz bilginin veritabanında saklanacağını kabul ediyorsunuz. Aşağıdaki "kabul ediyorum" linkine basarak :
-yukarıdaki bütün kuralları okuduğunuzu kabul ediyorsunuz;
-yukarıdaki bütün koşulların bağlayıcılığını kabul ediyorsunuz;
-Forumun moderatörlerine bir konuyu değiştirmekte,silmekte izin veriyorsunuz.

Genel olarak Rockkorkusu kuralları aşağıda açıklanmaya çalışılmıştır. Bu kurallar Rockkorkusu Forumlarını daha düzenli kullanmak için hepimizin uyması gerektiğini düşündüğümüz temeller olduğu için belirlenmiştir. Rockkorkusu Forumlarına üye olan veya içeriğine herhangi bir şekilde katkıda bulunan herkes aşağıdaki kuralları okuduğunu ve kabul ettiğini beyan etmiş sayılır. Kurallar • KURALLARReklam, spam: Rockkorkusu'nun sağladığı imkanlar kullanılmak suretiyle, toplu mesajlar gönderilerek Rockkorkusu üyeleri rahatsız edilemez. • İlgisiz içerik: Siteye üyeler tarafından eklenen içerikler sadece ilgili bölümlere konabilir. İlgisiz yerlerdeki ilgisiz içerikler herhangi bir sorgu yapılmadan silinecektir. • Genel ahlak kuralları: Ahlak kurallarının sınırları muhattaplarının hoş görüsüyle belirlenir. Üyelerin vermiş olduğu cevapların altında "Kurallara Aykırı Mesaj Bildir” düğmesi bu iş içindir. Genel kullanıma açık bölümlerde de mesajların ömrü, yöneticilerin hoşgörüsüyle sınırlıdır. • Siyaset ve din: Siyaset, din, ırkçılık gibi konularda herhangi bir aktivitede bulunmak (koloni, forum, ilan, haber vs) yasaktır. • Gereksiz büyük harf kullanımı: Tipografi kurallarına göre büyük harfle yazılan metinlerin okunabilirliği çok azalmakta bunun yanında netikete göre büyük harf "BAĞIRMAK" anlamına gelmektedir. Rockkorkusu.yuz.bizForumlarında BAĞIRA BAĞIRA gezen insanlar hoş karşılanmayacaktır. • Dejenere türkçe: İnternette kullanılan Türkçe'de son dönemde ortaya çıkan bozunmaya verilen genel isim olan Dejenere Türkçe de site içeriğindeki kalıcı metinlerde kesinlikle kabul edilmeyecektir. Forum Kuralları •FORUM KURALLARI Mp3 linkleri yayınlamak yasaktır. • Haber niteliği taşıyan mesajlarınız için haberler bölümünü kullanınız. • Mesajınızı, ilgili foruma yazmaya çalışınız. • Bir soru soruyorsanız ve yardım bekliyorsanız durumu olabildiğince detaylı anlatınız ki okuyanlar anlayabilsin. • Mesajınızı göndermeden önce son bir kez okuyup kontrol ediniz, acele etmeyiniz. • Kavga gürültü çıkarmaya meyilli konuları uzatmayınız, cevap yazmayınız. • Bu kurallara uymayan mesajlar silinir, forumun huzurunu bozan üyeler forumdan uzaklaştırılır. Rockkorkusu gizlilik güvencesi Rockkorkusu Admini ve tüm Rockkorkusu Ekibi, siteye bırakılmış hiç bir kişisel bilginin, sahibinin onayı olmadan 3. kişilerle paylaşılmayacağını garanti eder.